Od poniedziałku 27 maja emocje pójdą w górę. Wszystkie rankingi szkół będą zasłonięte.

Wynik naszej szkoły nie będzie widoczny i poznamy go dopiero 6 czerwca, podczas pikniku w Hevalianum, wydarzenia tradycyjnie wieńczącego kampanię, które debiutuje w przestrzeni Góry Gradowej, a dotąd odbywało się w Parku Reagana.

Podczas pikniku wręczone zostaną nagrody finansowe dla najbardziej rowerowych szkół i przedszkoli i dla najbardziej rowerowej klasy.

Po trzech tygodniach zdrowej aktywności znaleźliśmy się na trzecim miejscu. To miejsce nie jest dla nas przeznaczone!!! Chcemy przecież mieć powód do ogromnej radości :)

czyli stanięcia na podium!!!!

Zachęcamy więc wszystkich uczniów, którzy nie przyłączyli się jeszcze do kampanii, aby uczynili to w ostatnim tygodniu.

Pamiętajcie, że do 31 maja pozostało już tylko pięć przyjazdów do szkoły!!!!!

Tak więc do boju 45 szkoło!!!! Liczę na Was Kochani Uczniowie i Pracownicy!!!