Zaczarowana choinka

6 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie  Zaczarowana choinka. O godzinie 15.00 zabłysły światełka na naszej choince. Zielone drzewko zostało udekorowane ozdobami przygotowanymi na Szkolny konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową przez uczniów z klas O – VI oraz ich najbliższych. Nagrodę Specjalną Dyrektora Szkoły otrzymał Mateusz    z kl. II a i jego mama p. Aneta. Nagroda Specjalna Nauczycieli Świetlicy została przyznana Oli z kl. II a i jej mamie p. Ani. Na to wyjątkowe „zaczarowane” popołudnie dzieci ze Stowarzyszenia Małych Artystów przygotowały krótki program artystyczny – śpiewały piosenki, prezentowały wiersze z  choinką w roli głównej.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i ich najbliższym za piękne, niepowtarzalne ozdoby, które można podziwiać przez cały grudzień i styczeń.

Dziękujemy Mikołajowi za wspaniałe prezenty dla dzieci ze świetlicy.

Autorki projektu Zaczarowana choinka

Izabella Posłuszny, Beata Rzysko – Wójcik, Wanda Wrzosek