POKONKURSOWA WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH UCZNIÓW

w Miejskiej Bibliotece Pod Kotem i myszą

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA PRAC

od 1 do 31.10.2018 r.

Prezentowane na wystawie prace zostały przygotowane na Ogólnopolski Konkurs Literacko – Plastyczny A gdy wiosna buchnie majem, cały świat się majem staje… (III edycja) oraz Wojewódzki Konkurs Plastyczny Bałtyk w legendach zaklęty (IV edycja). Konkursy zostały zorganizowane przez nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 45 im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku – Wrzeszczu Izabellę Posłuszny i Beatę Rzysko – Wójcik w ramach realizacji zadań programu edukacyjnego Spotkania ze sztuką inspiracją dla Małych Artystów. W szkolnej świetlicy SP 45 od 10 lat działa Stowarzyszenie Małych Artystów, które skupia uzdolnione, twórcze dzieci chętnie realizujące zadania różnych projektów.

Eksponowane prace to wyjątkowe, oryginalne małe dzieła przygotowane przez najmłodszych twórców z klas O – III  różnymi technikami plastycznymi.

opiekunki SMA, organizatorki konkursów

Izabella Posłuszny, Beata Rzysko - Wójcik