Dzieci z zerówki były na wycieczce w Porcie Lotniczym w Gdańsku. Celem wycieczki było poznanie ogólnych zasad bezpieczeństwa obowiązujących na lotnisku, obserwacja odprawy bagażu- prace w sortowni bagażowej. Dzieci miały okazję obejrzeć specjalistyczne wozy strażackie i pokaz wystrzałów z armatek wodnych. Każde dziecko mogło zasiąść w wozie strażackim. Poznały też szkolonego psa, którego mogły dotknąć i pogłaskać.Miały okazję zobaczyć maszynę pirotechniczną i posterować za pomocą dżojstika innym mniejszym robotem.Dzieci z ogromnym zachwytem oglądały start i lądowanie samolotów. Zmęczone pełne wrażeń oraz szczęśliwe wróciły do szkoły.
Bardzo dziękujemy tacie Jasia - Panu Sławkowi, który zorganizował nam tak fantastyczną wycieczkę.