Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Poniżej znajduje się formularz zgłoszenia do klasy dwujęzycznej (należy kliknąć Formularz zgłoszenia online)

Formularz zgłoszenia online

UWAGA!

W związku z kontynuacją nauczania zdalnego do dn. 24 maja, zmienia się harmonogram rekrutacji do oddziałów dwujęzycznych - nastąpiło przesunięcie dotyczące zarówno terminu rekrutacji, jak i terminu sprawdzianu predyspozycji językowych. Aktualny harmonogram poniżej.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły. Koordynatorem rekrutacji jest wicedyrektor, Katarzyna Protasewicz.

Zapraszamy do korzystania z zestawu zadań, które pomogą uczniom klas szóstych przygotować się do sprawdzianu predyspozycji językowych. Będziemy publikować je 2 razy w tygodniu we wtorki i czwartki przez cały maj na stronie szkoły (zetawy zadań znajdują się po lewej stronie).

W załącznikach poniżej znajduje się informacja dotycząca sprawdzianu predyspozycji językowych,

wniosek o przyjęcie do klasy dwujęzycznej, regulamin oraz harmonogram rekrutacji.