W środę 14.06.2023 r. dziewczynki ze Stowarzyszenia Małych Artystów wzięły udział w fantastycznym wydarzeniu zorganizowanym przez Gdańskie Domy dla Dzieci w Sobieszewie. W IX Plenerowym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych udział wzięło 5 zespołów z gdańskich szkół i przedszkoli. Nasze artystki, Pola, Marta, Emilia, Wanda i Lala, uczennice klasy III a i III b zaprezentowały fragment „Przygód Krasnala Hałabały L. Krzemienieckiej „O słowiku, o gniewie i o kalinowym krzewie”. Za wspaniały występ dziewczynki otrzymały wyróżnienie w trzech kategoriach: za dykcję, samodzielnie przygotowane kostiumy i rekwizyty oraz za świetną recytację.

GRATULUJEMY naszym wyjątkowym aktorkom. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i profesjonalne przygotowanie imprezy. Kochanym Rodzicom – Państwu Marcie i Karolowi Karsznia, Pani Saszy Foboril, Pani Elżbiecie Durawa, Pani Agnieszce Micewicz, Panu Yury Paulouski i babci Lali Pani Margarycie Khrystenko za zaangażowanie i pomoc. To było niezwykłe, teatralne święto. Mamy nadzieję na ponowne spotkanie za rok.

Nauczycielki świetlicy