Tematy międzynarodowych konkursów plastycznych  Przyroda w kolorach i Tęczowy kalendarz wyzwoliły w dzieciach nieograniczoną kreatywność i wyobraźnię. Powstały kolejne wspaniałe dzieła naszych małych twórców. Marzenia, przygody i przeżycia związane ze zmianami pór roku, ich atmosfera i specyfika  mogły zostać przedstawione za pomocą różnych środków wyrazu. Nasi uczniowie najchętniej malują farbami, powstały niezwykłe, barwne obrazy – małe dzieła sztuki. Na konkursy zostały wysłane prace dzieci: Lary, Wandy, Jasia M., Bartka W.  z klasy I a, Ani, Oli, z klasy II a, Michała, Martyny, Eweliny z klasy II b, Kaliny, Mileny z klasy III a, Ingi z klasy III b, Idy z klasy IV a oraz Oli z klasy VI a.

Gratulujemy😊 i czekamy na wyniki

Nauczycielki świetlicy

Izabella Posłuszny, Beata Rzysko - Wójcik