22 września 2021 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Międzyszkolnym Ekologicznym Konkursie Plastycznym Prezent dla Ziemi. Konkurs przeprowadzony został w ubiegłym roku szkolnym i dedykowany był uczniom z klas 0 – VIII. Na spotkanie przyjechali laureaci wraz ze swoimi opiekunami z całego województwa pomorskiego. Dzieci ze Stowarzyszenia Małych Artystów przygotowały krótki program artystyczny związany z ekologią. Nagrody i dyplomy wręczyła pani Katarzyna Protasewicz wicedyrektor naszej szkoły.

Dziękujemy wszystkim gościom za przyjęcie zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie, cieszymy się, że dojechali laureaci również z odległych zakątków naszego województwa. Podziękowania kierujemy do pani Joli, która wspaniale akompaniowała Małym Artystom podczas śpiewania piosenki Ziemia, wyspa zielona.

Spotkanie odbyło się zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa w czasie pandemii Covid-19.

GRATULUJEMY laureatom wspaniałych prac :)

Organizatorki konkursu

Izabella Posłuszny, Beata Rzysko - Wójcik