Zapraszamy uczniów na rozpoczęcie roku szkolnego, które odbędzie się w dn. 1 września 2020 r. według harmonogramu załączonego w poniższym pliku.
       Klasy pierwsze, czwarte i siódme rozpoczynają rok szkolny na boisku, a następnie przechodzą z wychowawcą do sali. Uczniowie pozostałych klas przychodzą do szkoły na podaną godzinę i udają się bezpośrednio do wyznaczonych sal na spotkanie z wychowawcą. Uczniowie klas drugich i trzecich po wejściu do szkoły czekają na wychowawcę w szatni.
       W tym dniu obowiązuje strój galowy oraz nakrycie ust i nosa (maseczki, chusty, przyłbice itp).
                                                                      Przed wejściem do szkoły należy zachować dystans społeczny (odległości co najmniej 1,5 m).
Czekamy na Was! 🙂