Jak piękne, słoneczne, upalne jest lato możecie zaobserwować na zaprezentowanych poniżej znanych obrazach Claude’a Moneta: Pole maków, Spacer po klifie w Pourville, Kobieta z parasolką,  Stogi siana, Ogród artysty w Giverny, Lilie wodne w stawie, Nenufary, Dom na klifie, Plaża w Pourville.

Propozycja tematu wakacyjnego - online: Lato. Zapraszam uczestników zajęć Sztuka malowana  do malowania pięknych letnich obrazów. Wakacje to najlepszy czas na taką formę aktywności i realizację swoich malarskich pasji. Podczas malowania możecie inspirować się pięknym, wakacyjnym krajobrazem . Zachęcam do malowania w plenerze. Po powrocie do szkoły zrobimy wystawę Waszych dzieł sztuki. Mam wrażenie, że będą to niepowtarzalne prace.

Życzę Wszystkim Artystom Sztuki Malowanej słonecznych, radosnych, bezpiecznych wakacji!

Chwytajcie i utrwalajcie wrażenia! Do zobaczenia po wakacjach. Jeżeli wcześniej będziecie chcieli  pokazać swoje LATO, to wysyłajcie zdjęcia Waszych ARCYDZIEŁ na adres mailowy beata.wojcik5@wp.pl

Pozdrawiam wakacyjnie wszystkich, którzy do tej pory brali udział w poniedziałkowych zajęciach: Michalinę, Olivię, Olę, Mirę, Stasia, Hanię, Magdę, Łucję, Olę, Idę, Anię, Oliwię, Rozalię, Felicję, Roksanę, Mirę, Zosię, Karolinę, Kalinę i Polę.

Autorka projektu

Beata Rzysko – Wójcik