Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac dzieci ze Stowarzyszenia Małych Artystów w Bibliotece Manhattan. Prezentowane prace powstały podczas organizowanych w szkole „Nocy ze sztuką”. W czasie tych wyjątkowych warsztatów artystycznych Mali Artyści poznawali twórczość malarzy polskich (Wyspiański, Makowski), jak też najbardziej znanych przedstawicieli impresjonizmu (van Gogh, Monet, Degas…). Wystawa została zorganizowana z okazji 15-lecia Stowarzyszenia Małych Artystów działającego w naszej świetlicy. Uczniowie, którzy działają w SMA i realizują zadania projektowe to dzieci zdolne, twórcze, stawiające zaskakujące pytania. Organizujemy naszym uczniom takie sytuacje edukacyjne, które umożliwiają im kontakt z różnymi dziedzinami sztuki. Dzieci pod wpływem proponowanych zajęć, zadań mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań, uzdolnień i pasji.

do obejrzenia wystawy do końca października.

nauczycielki świetlicy

opiekunki SMA