Co to był za dzień...!
W środę 15.03.2023 r. świętowaliśmy 15-lecie Stowarzyszenia Małych Artystów, które od roku szkolnego 2007/2008 działa w naszej świetlicy. W uroczystym koncercie udział wzięła duża grupa muzykujących dzieci. Mogliśmy się poczuć jak na profesjonalnym koncercie w filharmonii dzięki utworom zagranym  na różnorodnych instrumentach. Pięknie zaprezentowały się śpiewające uczennice. To wyjątkowe wydarzenie uświetnił własną kompozycją na gitarę pan Irek, nauczyciel muzyki w naszej szkole.
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim artystom - Alicji z kl. II a, Lali i Wandzie z kl. III a, Saszy z kl. III b, Szymonowi z kl. V b, Ani i Tosi z kl. VI a, Cecile z kl. VII b i Julii z kl. VIII c.
Dziękujemy wspaniałym gościom, którzy przyjęli zaproszenie na to niezwykłe spotkanie, na koniec którego SMAkowaliśmy wspólnie słodkie dzieło sztuki - tort urodzinowy przygotowany przez panią Anię.
Szczególne podziękowania kierujemy do dzieci ze Stowarzyszenia Małych Artystów za 15 lat wspólnie podejmowanych wyzwań i marzenia, które się spełniły.
Założycielki SMA
Izabella Posłuszny, Beata Rzysko-Wójcik