701SztabWOŚP zaprasza 29.01.2023 -w dniu 31. Finału do CH Manhattan.

Już od godziny 10.00 czekają na wszystkich odwiedzających  same  atrakcje: występy uczniów SP 45 w tym dzieci ze Stowarzyszenia Małych Artystów działającego w świetlicy szkolnej, Sekcji Judo SP 45 oraz  fantastycznych profesjonalistów Mikołaj Trzaska, Gdański Chór Nauczycielski, "Endriu Band " Andrzej Kędzierski i Marzena Sikała.

W  godzinach 10.00- 17.00 będzie działał sklepik, około 11.00 odwiedzą nas przewodnicy z psami  poszukującymi ludzi w gruzach i w terenie otwartym działający w Gdańskiej  Grupie Poszukiwawczo - Ratowniczej.

Od  godziny 13.20 Małgorzata Pląskowska poprowadzi warsztaty kolażowe oraz licytacje wyjątkowych i unikatowych przedmiotów.

Dla wszystkich smakoszy ciepłe przekąski przygotowane przez  @Batorówkę.

A pomiędzy tymi wszystkimi stoiskami wolontariusze z naszego sztabu będą kwestować na rzecz walki z sepsą.

Zapraszamy  w ten wyjątkowy dzień do wspólnego grania z Największa Orkiestrą Świata - Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy do CH Manhattan!