Wilki Północy to drużyna siatkówki Rodziców reprezentującą Naszą Szkołę w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Siatkówki Rodziców czyli organizacji zrzeszającej zapaleńców tej dyscypliny wśród Rodziców gdańskich Szkół Podstawowych. ALSR to społeczna inicjatywa mająca na celu aktywację sportową i integrację rodziców dzieci uczęszczających do gdańskich szkół podstawowych.
     Nasza drużyna bierze udział w tych rozgrywkach od sezonu 17/18, sama zaś ALSR rozpoczęła rozgrywki w sezonie 2015/16.

Mecze ligowe odbywają się średnio co drugi weekend. Treningi mamy zaś w Naszej Szkole.

Wszystkich chętnych do dołączenia do drużyny serdecznie zapraszamy w każdy poniedziałek i/lub środę na 19:30 do sali gimnastycznej SP45. W zależności jaką ilością czasu dysponujecie, można przychodzić raz lub dwa razy w tygodniu.

Jeśli jesteś zainteresowana/y dzwoń do Karoliny (nr tel.513157577) lub Jakuba (nr tel. 693026688).

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.