Organizatorem konkursu Czarno – białe zabytki Gdańska była Szkoła Podstawowa nr 29 „Leonardo”. Temat pracy konkursowej był bliski naszym Małym Artystom – wszyscy jesteśmy gdańszczanami. Od wielu lat w naszej szkole realizujemy projekty związane z edukacją regionalną, np. Mój piękny Wrzeszcz, Od Gdańska do Sopotu, Gedanistyka dla najmłodszych. Wizje artystyczne małych autorów przerosły nasze oczekiwania, dlatego na konkurs wysłałyśmy 10 naprawdę wyjątkowych prac. Cieszymy się z sukcesu Ani z kl. II a – Ania jest laureatką konkursu, zdobyła I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Zapraszamy do obejrzenia w galerii poniżej namalowanych przez naszych uczniów prac i  gratulujemy Lenie, Indze, Natalii, Frankowi z klasy I b, a także Emilce, Ewelinie, Agnieszce, Arturowi i Borysowi z klasy II b.

Zachęcamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym Wrzeszcz nieoczywisty… regulamin znajduje się na stronie internetowej szkoły w zakładce „Konkursy”, a jego rozstrzygnięcie zaplanowałyśmy na maj.

Nauczycielki świetlicy