Drużyna Mikołajów ze Szkoły Podstawowej nr 45 wylądowała we Wrzeszczu Górnym w okolicy siedziby placówki. Każdy z Mikołajów (za zgodą GZDiZ) wybrał sobie okazałe, stare drzewo przy jednej z ulic - Matki Polki, Partyzantów i Batorego. Zaskoczeni gdańszczanie oraz goście przebywający w naszym pięknym mieście zatrzymują się  i czytają skierowane do nich życzenia. Żadnemu z przechodniów uśmiech nie schodzi z twarzy… Jeśli zauważysz/ spotkasz Mikołaja zrób zdjęcie i dołącz w komentarzu do tego posta.

P.S.

Jest to 9. Przemarsz Mikołajów przez Wrzeszcz zorganizowany przez społeczność szkoły. Ze względu na sytuację związaną z pandemią nie mógł odbyć się tak, jak zazwyczaj.

Mikołaje ze Szkoły Podstawowej nr 45 pozdrawiają wszystkich gości, gdańszczan, wrzeszczan, sąsiadów…