W pierwszym tygodniu po feriach obchodziliśmy w szkole Dni Integracji, które co roku są organizowane w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych i  Międzynarodowego Dnia Wolontariatu. Tym razem, w celu przybliżenia uczniom choć w małym stopniu świata osób z różnymi niepełnosprawnościami, graliśmy w różne gry: planszówka "Wężyk", memory, 5 skund, kalambury i wisielec, w których ukryły się różne pytania czy zadania dotyczące tematyki niepełnosprawności, a także idei wolontariatu. Uczniowie mogli zmierzyć się m. in. z "upozorowanymi" trudnościami, z jakimi musi sobie radzić na co dzień osoba z określoną niepełnosprawnością. Poprzez takie działania chcemy uwrażliwiać dzieci i młodzież na potrzeby osób niepełnosprawnych kierując się  cytatem z Anny Dymnej: "A osobę niepełnosprawną trzeba przede wszystkim dostrzec, zbliżyć się do niej i wtedy dopiero można zobaczyć w niej zwyczajnego człowieka, który tak samo jak my, ma uczucia, talenty, ambicje, różne potrzeby i bardzo chce żeby go normalnie traktować”.