Uczennice i uczniowie z naszej szkoły z zaciekawieniem i zaangażowaniem uczestniczyli w wydarzeniach festiwalu: 👉„ ABC obsługi wihajstra w Wytrzyszczce - czyli jak gadać, żeby się dogadać?” . Było to spotkanie z p. Michałem Rusinkiem. 👉 „ Tam, gdzie naprawdę pieprz rośnie - spotkanie z p. Ton Van Anh, autorką książki pt. „Xin chao! Wietnam dla dociekliwych” 👉 Czytanki po zachodzie słońca - „ Co też pradziadek czytał pradziadkowie?” 👉warsztaty polsko- ukraińskie z p. Tatianą Czykołową „ Smocza historia” 👉 warsztaty z ilustratorką p. Agatą Królak „Misie, zwierzcież mi się czyli wszystkie uczucia niedźwiadków „ 👉„Sam na sam z Barbarą Rabarbar”- spotkanie z p. Katarzyną Huzar- Czub 👉 spotkaniu z p. Roksaną Jędrzejewską -Wróbel - „W dorosłość bez trwogi w sercu”.

Bardzo nam się podobało‼️ Dziękujemy 🌻