XVI Edycja Konkursu na interpretację twórczości J. Brzechwy i J. Tuwima

Gdzie jest Ciaptak?

Uczniowie naszej szkoły od kilkunastu lat biorą udział w tym niezwykłym, zaczarowanym  konkursie organizowanym przez Gdański Archipelag Kultury Dom Sztuki Stogi. W tym roku organizatorzy zdecydowali o przeniesieniu konkursu do sieci. Naszą szkołę reprezentowało 8 uczestniczek z klas I – VI.

Ogromnie miło nam poinformować, że Pola K. z klasy I a i Ida K. z klasy IV a zostały laureatkami konkursu – otrzymały nagrody główne. Hania K. z klasy III b zdobyła wyróżnienie.

Interpretacje Idy od lat wywołują wiele emocji i zainteresowania jury. Jest to już trzecia nagroda naszej artystki.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM DZIEWCZYNKOM😊

interesujących interpretacji

wyjątkowych, zabawnych utworów J. Brzechwy i J. Tuwima.

Szczególne podziękowania składamy Rodzicom za współpracę przy przygotowaniu dziewczynek do prezentacji artystycznych.

Opiekunki Stowarzyszenia Małych Artystów

Izabella Posłuszny, Beata Rzysko – Wójcik