XI plener malarski Słoneczniki van Gogha i inne kwiaty na pożegnanie lata… już za nami… 19.09.2023 r. w słoneczne, wtorkowe popołudnie spotkali się wszyscy miłośnicy kwiecia wszelakiego, aby malować, malować, malować… Cieszymy się, z tak licznego udziału całej społeczności szkolnej w tym wyjątkowym wydarzeniu, dopisali mali artyści, ich rodzice, nauczyciele. Podczas spotkania królowały tytułowe słoneczniki, nawłocie, wrotycze, astry, nagietki, rudbekie, hortensje, róże – najpiękniejsze kwiaty późnego lata. Powstały niezwykłe, małe dzieła sztuki uczniów z klas I – V, które będzie można podziwiać w Galerii Małych Artystów w holu na parterze. Dziękujemy naszym wspaniałym wolontariuszom za ich nieocenioną pomoc, rodzicom (zwłaszcza mamom) za wspólne z nami malowanie. Do zobaczenia za rok na kolejnym plenerze.

Nauczycielki świetlicy