Półmetek już za nami!!!

Już dwa tygodnie aktywnie jeździmy do szkoły. Pomimo zróżnicowanej pogody nasza frekwencja jest dobra, wciąż walczymy o zaszczytne miejsce w tegorocznej akcji. W ubiegłym roku nasza szkoła uplasowała się ostatecznie na 3 miejscu.  Obronić tytuł rowerowej placówki nie będzie łatwo. Aktywnie podróżują także inne placówki. Ale kto, jak nie my!!!!  Od początku akcji zajmowaliśmy w rankingu od 10 do 4 miejsca. Na dzień dzisiejszy (21 maja) nasza szkoła stanęła w rankingu na trzecim miejscu!!! To wielka dla nas radość!!!

Mam nadzieję, że na mecie akcji Rowerowy Maj będziemy mieć powód do jeszcze większej radości.

Zachęcamy wszystkich uczniów i pracowników, którzy nie przyłączyli się jeszcze do kampanii, aby uczynili to w najbliższym czasie.

Dajmy z siebie wszystko!