Najważniejsze informacje

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2020-2021.

STOPIEŃ REJONOWY

REJON NR 1

• Etap rejonowy w Rejonie 1 odbędzie się zgodnie z nowym regulaminem dnia 16 lutego 2021 roku o godzinie 14.00 w Szkole Podstawowej nr 45 w Gdańsku, ul. Matki Polki 3A. Konkurs przeprowadzony zostanie w reżimie sanitarnym na podstawie wytycznych Kuratorium Oświaty w Gdańsku.
  • W konkursie mogą brać udział tylko uczniowie zdrowi/ bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną, nie będący na kwarantannie oraz nie przebywający z osobą będącą w izolacji/ na kwarantannie.
  • Uczestników wraz z opiekunami proszę o przybycie najpóźniej do godziny 13.45.
  • Na teren szkoły wpuszczani będą tylko uczniowie. Nauczyciele/ opiekunowie nie mogą wejść z uczestnikiem/ uczestnikami konkursu na teren szkoły z wyjątkiem sytuacji kiedy zdający wymaga pomocy np. w poruszaniu się.
  • Przy wejściu do szkoły opiekunowie uczestników zostaną poproszeni o numer telefonu do kontaktu w razie potrzeby.
  • Przy wejściu do szkoły należy zachować odstępy od innych uczestników.
  • Uczestnicy konkursu powinni posiadać legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość oraz czarny lub niebieski długopis.
  • Proszę o zapoznanie się z załączoną w mailu listą uczestników i przydziałem sal. Proszę o poinformowanie uczniów, w której sali będą pisać konkurs.
  • Proszę o zapoznanie się z „Procedurą i zaleceniami sanitarnymi obowiązującymi podczas Konkursu”* oraz poinformowanie uczniów i opiekunów o tych procedurach.
  • Po zakończeniu pracy z arkuszem konkursowym uczniowie schodzą na dolne piętro do wyznaczonej sali, gdzie będą czekać na swoich opiekunów. Jeśli będą posiadali zgodę rodziców / opiekunów prawnych na samodzielny powrót do domu po konkursie, będą mogli opuścić szkołę (taką zgodę prosimy przygotować dla nas do wglądu).

Z poważaniem,

Agnieszka Wietecha

Przewodnicząca Rejonowej Komisji Konkursowej

* „Procedura i zalecenia sanitarne obowiązujące podczas Konkursu” zostały wysłane emailem do sekretariatu szkoły oraz dostępne są w załączniku poniżej.

Zapraszamy, do zobaczenia!