Niezwykle miło jest nam poinformować, że VIII edycja kampanii Rowerowy Maj dobiegła końca! Najbardziej rowerowy miesiąc za nami. Przed nasza szkołą przez cały maj parkingi były zapełnione po brzegi rowerami i hulajnogami. Wszystkim uczestniczkom i uczestnikom dziękujemy serdecznie za zaangażowanie w codzienne przyjazdy do szkoły i z powrotem.

Niestety w tym roku nie udało się nam stanąć na podium. Byliśmy dosłownie o włos od zdobycia III miejsca. Ostatecznie nasza szkoła uplasowała się na 4 miejscu. Znaleźliśmy się tuż za podium. Do trzeciego miejsca straciliśmy  tylko 0,8 % frekwencji. No cóż, tym razem nie wyszło. Mam nadzieję, że przyszłoroczna edycja będzie cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem i tym razem zaświeci dla nas słońce!!!

Ogólna frekwencja naszej szkoły wyniosła 59,4%  Najlepszą w naszej szkole okazała się klasa Ib, która w rywalizacji  zajęła I miejsce. Drugie miejsce zajęła klasa IIa,  zaś trzecie klasa IIb. Z całego serca gratulujemy!!!

Dziękujemy wszystkim  za aktywność oraz za to, że byliście z nami!!! Mam nadzieję, że przyzwyczajenie do aktywnego podróżowania pozostanie z uczestnikami Rowerowego Maja na dłużej, tym bardziej, że lato i wakacje zbliżają się wielkimi krokami!

Wasza Koordynatorka: Katarzyna Husar