24.09.2021 r. grupa dziewczynek ze Stowarzyszenia Małych Artystów wzięła udział w 7. Wojewódzkim Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych w Sobieszewie. Organizatorem wydarzenia były Gdańskie Domy dla Dzieci. Nasze Artystki – Pola, Lala, Emilia (kl. II), Hania (kl. III), Ania i Ida (kl. V) brawurowo zaprezentowały fragmenty „Pchły Szachrajki” J. Brzechwy. Zachwycone kreacjami aktorskimi dziewczynek jury przyznało im wspaniałą nagrodę - warsztaty teatralne w Miejskim Teatrze Miniatura.

Dziękujemy wyjątkowym Rodzicom za zaangażowanie w to wydarzenie. Dziękujemy Państwu Marcie i Karolowi Karsznia, Państwu, Elżbiecie i Mateuszowi Durawa, Państwu Katarzynie i Przemysławowi Kaźmierczakom, Pani Saszy Foboril i Panu Pawłowi Zarzyckiemu, Państwu Agnieszce i Michałowi Kołodziejczykom.

Dziękujemy organizatorom za wspaniałe przyjęcie i gratulujemy profesjonalnej organizacji.

GRATULUJEMY naszym Artystkom wspaniałego wyróżnienia

Opiekunki Stowarzyszenia Małych Artystów