W ostatnim spotkaniu Sztuka malowana wzięły udział chętne dzieci ze szkolnej „zerówki”.

Tematem zajęć była: Wiosna. Inspiracją podczas pracy twórczej naszych najmłodszych malarzy była Wiosna Auguste'a Renoira. Dzieci oglądając wiosenne obrazy wspaniałego, francuskiego impresjonisty zauważyły, że ulubionym kolorem wiosny jest kolor zielony. Wiosna to pora radosna i taka atmosfera panowała podczas malowania.

Efekty tworzenia opowieści fantastycznych na temat wiosny można obejrzeć w galerii poniżej. Gratulujemy Lenie, Indze, Alicji, Emilii, Amelii, Grecie, Pawłowi i Sebastianowi czarodziejskiego uroku wiosny w Waszych pracach. Cieszymy się, że czas na wymyślanie swojego dzieła był dla Was bardzo twórczy.

Życzymy radosnych Świąt Wielkanocnych

Beata Rzysko – Wójcik, Izabella Posłuszny