Na ostatnich zajęciach Sztuki malowanej dziewczynki malowały serduszka, które będą elementem scenografii stoiska szkolnego sztabu podczas 31. Finału WOŚP. Jak co roku od lat, 701 Sztab WOŚP przy Szkole Podstawowej nr 45 w Gdańsku „gra” w Centrum Handlowym  Manhattan we Wrzeszczu. Małe Artystki przygotowując serduszka inspirowały się wybranymi dziełami wielu malarzy. Powstały serduszka w stylu op art. - Briget Ridley, impresjonizmu – Vincent van Gogh, Claude Monet, kubizmu - Tadeusz Makowski, secesji – Stanisław Wyspiański oraz abstrakcji - Wojciech Fangor.  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów.                                                                                                        Zapraszamy także w niedzielę 29.01.2023 r. do CH Manhattan, gdzie będą wyeksponowane „małe dzieła sztuki” wpisane w wielkie serce „SP 45 dla WOŚP”.