Przez pewien czas nie będziemy spotykać się w szkole na zajęciach Sztuka malowana. Chciałabym zaproponować wszystkim chętnym realizowanie w domu kolejnego tematu pt. ILUSTROWANIE POEZJI JULIANA TUWIMA. Pamiętajcie o naszej zasadzie – malujmy w ciszy wtedy łatwiej usłyszeć podpowiedzi naszej wyobraźni. Malujemy na formacie A3 techniką dowolną. Na stronę szkoły przesyłam aktualny artzin i teksty wierszy żebyście mogli się nimi  zainspirować.

Czekam na piękne, ciekawe prace po powrocie do szkoły. Myślę, że dzięki tej proponowanej i szerokiej akcji malowania kolejny wernisaż będzie jeszcze bardziej interesujący.

Do wspólnego malowania zapraszam nowych, chętnych Małych i Dużych Artystów.

Pozdrawiam wszystkich, którzy do tej pory brali udział w poniedziałkowych zajęciach: Michalinę, Olivię, Olę, Mirę, Stasia, Hanię, Magdę, Łucję, Olę, Idę, Anię, Oliwię, Rozalię, Felicję, Roksanę, Mirę, Zosię, Karolinę, Kalinę i Polę.

Autorka projektu

Beata Rzysko – Wójcik