W ramach realizowanej w świetlicy w tym roku szkolnym innowacji pedagogicznej

Spotkania ze sztuką inspiracją dla Małych Artystów

zaplanowałyśmy kilka konkursów, które miały zostać przeprowadzone w II półroczu. W związku z zaistniałą, trudną dla nas wszystkich sytuacją związaną z epidemią, postanowiłyśmy niektóre z nich przenieść na początek przyszłego roku szkolnego.

Są to:

• Szkolny Konkurs Fotograficzny Wrzeszcz nieoczywisty
  • Szkolny Konkurs Pięknego Czytania dla klas II i III
  • Szkolny Konkurs Recytatorski Wiosna z Brzechwą i Tuwimem (zmianie ulegnie nazwa konkursu).

ZAPRASZAMY – mimo wszystko naszych uczniów do uczestnictwa w dwóch pozostałych szkolnych konkursach. Będą to:

• Szkolny Konkurs Literacko – Plastyczny A gdy wiosna buchnie majem, cały świat się majem staje…
  • Szkolny Konkurs Plastyczny Bałtyk w legendach zaklęty.

Regulaminy konkursów dostępne będą na stronie szkoły po Świętach Wielkanocnych. Prosimy zatem o pilne śledzenie informacji. Pozdrawiamy wszystkich Małych i Wielkich Artystów naszej szkoły.

Autorki innowacji, organizatorki konkursów

Izabella Posłuszny, Beata Rzysko - Wójcik