Siódmy sezon rozgrywek Amatorskiej Ligi  Siatkarskiej Rodziców rozpoczęty.

Ależ to był dramatyczny mecz. Już w pierwszym swoim meczu drużyna Wików Północy reprezentująca Szkołę Podstawową nr 45 odniosła zwycięstwo. Po pełnym dramaturgii i zaskakujących zwrotów akcji meczu Wilki pokonały drużynę Lwów Gedanensis 3:2 (25:16, 23:25, 17:25, 26:24, 15:12).

Po pierwszym dość łatwo wygranym secie Wataha musiała uznać wyższość rywali w dwóch kolejnych partiach.

Przegrywając 1:2 w setach drużyna Wilków nie mogła już sobie pozwolić na chwile słabości. Prawdziwy charakter Watahy pokazał 4 set wygrany 26:24.

Set „prawdy”, czyli tie-break, to już istny emocjonalny rollercoaster. Strata z początku seta została odrobiona, a kilka ostatnich akcji meczowych padło łupem Wilków. Ogromna radość drużyny po ostatniej zwycięskiej akcji nie mogła nikogo dziwić.

BRAWO DRUŻYNA!!!

Serdeczne podziękowania za sportową rywalizację dla drużyny Lwów Gedanensis.

RODZICU!!!

Jeśli chcesz przeżyć podobne emocje sportowe, dołącz do WATAHY.

Nasze treningi odbywają się w poniedziałki i/lub środy na sali gimnastycznej SP 45 o godz. 19:30, zapraszamy 🐺 kontakt w razie pytań ☎️513157577 Karolina ☎️693026688 Jakub