W konkursie udział wzięli uczniowie z wrzeszczańskich szkół podstawowych. Nadesłano 50 fotografii – wszystkie prace zachwyciły jury pięknymi ujęciami wrzeszczańskiej architektury   i przyrody.

Nagroda GRAND PRIX  - zdjęcie Nieoczywiste żurawie z budynkiem –  za oryginalne ujęcie, Anna Neyman, kl. III, Zespół Szkół Muzycznych.

Nagroda specjalna

Maria Fura, kl. VI b  i Mikołaj Fura, kl. III b, Szkoła Podstawowa nr 45 w Gdańsku za wspólne odkrywanie Wrzeszcza, wyjątkową wrażliwość i niezwykłe uchwycenie nieoczywistych wrzeszczańskich miejsc.

LAUREACI:

Oliwia Wichrowska, kl. III b, SP 52

Nicola Szwaba, kl. III b, SP 52

Dobrochna Rej, kl. IV a

Lara Bittencourt de Souza, kl. I a, SP 45

Lala Foboril, kl. I a, SP 45

Pola Karsznia, kl. I a, SP 45

Zuzanna Wątor, kl. I a, SP 45

Julian Paterek, kl. I b, SP 45

Piotr Masiak, kl. II a, SP 45

Lucca Bittencourt de Souza, kl. IV a, SP 45

Ida Karsznia, kl. IV a, SP 45

Mikołaj Kowalina, kl. VII b, SP 45.

GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY Wszystkim uczestnikom konkursu, ich bliskim, nauczycielom za zaangażowanie i odkrywanie naszego pięknego Wrzeszcza.

Laureaci z SP 52 i ZSM mogą odebrać nagrody w SP 45 w dniach 21.06. – 25.06.2021 r. u organizatorek. Nasi uczniowie otrzymają nagrody podczas uroczystości zakończenia roku w dniu 25.06.2021 r.

Pokonkursowa wystawa fotografii odbędzie się we wrześniu 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 45 w Gdańsku Wrzeszczu.

Organizatorki

Izabella Posłuszny, Beata Rzysko - Wójcik