24 maja zakończyła się VII edycja Kampanii Rowerowy Maj, która poprzez zabawę, połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii.

Dnia 2 czerwca podczas uroczystego podsumowania akcji przedstawiciele zwycięskich szkół i klas odebrali nagrody z rąk Pani Prezydent Aleksandry Dulkiewicz.

Miło nam poinformować, że zajęliśmy zaszczytne III miejsce. Nagrodę dla naszej szkoły odebrała obecna na podsumowaniu akcji Pani Dyrektor Liliana Gdowska.

W Gdańsku o tytuł najlepszej szkoły, klasy i przedszkola walczyło aż 31 498 uczestników z 177 placówek, a frekwencja rowerowa wyniosła 50%.

Ogólna frekwencja naszej szkoły wyniosła 61,4%.

Najlepszą w naszej szkole okazała się klasa IVa, która w rywalizacji  zajęła I miejsce. Drugie miejsce zajęła klasa VIIA,  zaś trzecie klasa Ia.

Mamy nadzieję, że przyszłoroczna edycja będzie cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem.

Dziękujemy wszystkim  za aktywność oraz za to, że byliście z nami!!!