ŻONKIL dla PÓL NADZIEI - WARSZTATY ONLINE

W związku ze zbliżającymi się Polami Nadziei na Pomorzu 2021 serdecznie zapraszamy dzieci, rodziców, nauczycieli (wszystkich chętnych) do wzięcia udziału w indywidualnych warsztatach online: Żonkil dla Pól Nadziei.

Celem akcji Pola Nadziei jest zbiórka pieniędzy na rzecz podopiecznych hospicjów, a także zwrócenie uwagi na ideę opieki hospicyjnej.

Chcesz pomóc?

Zrób żonkile z bibuły. Jak zrobić żonkile?

Poniżej link do filmiku Żonkile w malachitowym wazonie (instrukcja wykonania żonkila z bibuły)

Żonkile możecie zrobić inną sprawdzoną przez Was techniką/metodą, wszystkie nas ucieszą.

Żonkile prosimy zostawiać w szkolnej dyżurce, czekamy na nie do 23 kwietnia.

Bardzo chciałybyśmy, żeby nasz bukiet żonkili, przekazany do hospicjum, był bardzo okazały.

Do zobaczenia! Bądźcie z nami w niedzielę 25 kwietnia podczas akcji charytatywnej w Gdańsku.

Nauczycielki świetlicy