Najważniejsze informacje

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2022-2023.

STOPIEŃ REJONOWY

REJON NR 1

• Stopień rejonowy w Rejonie 1 odbędzie się zgodnie z nowym regulaminem dnia 10 stycznia 2023 roku o godzinie 14.00 w Szkole Podstawowej nr 45 w Gdańsku, ul. Matki Polki 3A.
  • W konkursie mogą brać udział tylko uczniowie zdrowi/ bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
  • Uczestników wraz z opiekunami proszę o przybycie najpóźniej do godziny 13.45 w celu rejestracji oraz dopełnienia czynności organizacyjnych.
  • Na teren szkoły wpuszczani będą tylko uczniowie. Nauczyciele/ opiekunowie nie mogą wejść z uczestnikiem/ uczestnikami konkursu na teren szkoły z wyjątkiem sytuacji kiedy zdający wymaga dostosowania warunków.
  • Przy wejściu do szkoły opiekunowie uczestników mogą być poproszeni o numer telefonu do kontaktu w razie potrzeby.
  • Uczestnicy konkursu powinni posiadać legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość oraz czarny lub niebieski długopis.
  • Czas trwania konkursu to 60 minut.
  • Po zakończeniu pracy z arkuszem konkursowym uczniowie schodzą na parter gdzie będą czekać na swoich opiekunów. Jeśli będą posiadali zgodę rodziców / opiekunów prawnych na samodzielny powrót do domu po konkursie, będą mogli opuścić szkołę (taką zgodę prosimy przygotować dla nas do wglądu).

Z poważaniem,

Agnieszka Wietecha

Przewodnicząca Rejonowej Komisji Konkursowej

W razie pytań proszę pisać na:

agawie7@o2.pl lub agnwiet92@edu.gdansk.pl

PS. Otrzymałam dziś informację od Przewodniczącej WKK, iż Karty zgłoszenia uczniów do konkursu powinny być wypełnione ELEKTRONICZNIE. Poniżej lista uczniów, których karty powinny być poprawione, ponieważ zostały wypełnione pisemnie/odręcznie. Proszę pamiętać o wszelkich wymaganych podpisach i pieczątkach. Poprawione Karty uczniowie mają przynieść na stopień rejonowy. Bardzo proszę sprawdzić, czy któryś z Państwa uczniów znajduje się na zamieszczonej poniżej liście i donieść poprawione Karty. Dziękuję.

Karty zgłoszenia uczniów do konkursu- do poprawy- WYPEŁNIĆ ELEKTRONICZNIE i przynieść na Stopień rejonowy.

Proszę pamiętać o wszystkich podpisach i pieczątkach.

1. Kornelia Irena Bociewicz - Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego VIZJA w Gdańsku
  2. Zofia Narloch - Pozytywna Szkoła Podstawowa w Gdańsku
  3. Filip Szmigielski - Szkoła Podstawowa nr 17 w Gdańsku
  4. Antonina Wojtczuk - Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdańsku
  5. Julia Wiwatowska - Niepubliczna Szkoła Podstawowa SOKRATES w Gdańsku
  6. Antonina Trzeciak - GASP w Gdańsku
  7. Mateusz Kabała - GASP w Gdańsku
  8. Rayan Hussain - Podstawowa Szkoła Społeczna NIEDŹWIEDNIK w Gdańsku
  9. Antonia Klukowska - Zespół Szkolno -Przedszkolny nr 8 w Gdańsku
  10. Marta Żołnowska - Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku

Poniżej w załączniku znajduje się lista uczniów zakwalifikowanych do stopnia rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych od klasy IV.