Na przełomie października i listopada w naszej szkole odbył się Turniej w ,,Dwa ognie usportowione’’ dla klas piątych. Drużyna z danej klasy składała się z chłopców i dziewcząt. Zawody przebiegały w miłej atmosferze z głośnym dopingiem swoich drużyn.

I miejsce klasa V A

II miejsce klasa V B

III miejsce klasa V C

20 XI 2019 r. drużyna z naszej szkoły wzięła udział w XVIII MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODACH PŁYWACKICH O PUCHAR DYREKTORA ZSP 2. Zawodnicy każdej ze szkół startowali w dwóch kategoriach: sztafecie (chłopiec i dziewczyna klasy IV-VIII 25m) i wyścigu indywidualnym na czas w określonym stylu pływackim 50m. W sztafecie zajęliśmy V miejsce, zaś w startach indywidualnych uczeń Marcel Surmacz zdobył 2 złote medale: w stylu klasycznym 50m i stylu dowolnym 50m. Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów w sporcie.