Prosimy Rodziców o uprzednie umówienie się z danym nauczycielem przez dziennik elektroniczny.

L.p. 

Nazwisko i imię

Dzień

Godzina

1.     

Apanowicz Agnieszka

poniedziałek

7:30 – 8:00

2.     

Bernat Katarzyna

środa

13:45 – 14:45

3.     

Bukowska Izabela

środa

10.45 – 11.45

4.     

Chylińska Renata

środa

16.30 – 17.30

5.     

Daszke Maria

czwartek

14:30 – 15:30

6.     

Gburzyńska Natalia

poniedziałek

14:30 – 15:30

7.     

Gdowska Liliana

wtorek

15:30 – 16.30

8.     

Gerszyńska – Jemioł Grażyna

środa

15:30 – 16.30

9.     

Gnap Patryk

wtorek

15:30 – 16.30

10. 

Hoszman Danuta

poniedziałek

15:30 – 16.30

11. 

Husar Katarzyna

środa

15:30 – 16.30

12. 

Jakubowicz Paulina

czwartek

15:30 – 16.30

13. 

Janulewicz Iwona

poniedziałek

14.40 – 15.40

14. 

Jaskulska Aldona

czwartek

15:30 – 16.30

15. 

Kapelan Michalina

środa

15:00 – 16:00

16. 

Karmowska Bożena

środa

15.30 – 16.30

17. 

Kłódka Joanna

piątek

14:35 – 15:35

18. 

Kłujszo Mariusz

środa (co 2 tyg.)

15:30 – 16:30

19. 

Kornacka Marta

środa

15.30 – 16.30

20. 

Korona Magdalena

wtorek

15.30 - 16.30

21. 

Krauze Aleksandra

czwartek

14:45 – 15:45

22. 

Kreja Katarzyna

 

 

23. 

Kulińska Ewa

czwartek 

14.45 – 15.45

24. 

Kuraś Ewa

środa

15.30 – 16.30

25. 

Kuśnierz Anna

środa

15.45 – 16.45

26. 

Laube-Józefczyk Małgorzata

piątek

14:35 – 15:35

27. 

Malicka Katarzyna

poniedziałek

15:30 – 16:30

28. 

Matys Mariola

piątek

17:00 – 18:00

29. 

Mleczek Aleksandra

piątek

14:30 – 15:30

30. 

Morawiecka -Gąsiorowska Dorota

czwartek

14.45 - 15.45

31. 

Mrozewska Joanna

czwartek

15.30 – 16.30

32. 

Natkaniec Urszula

poniedziałek

14:45 – 15:45

33. 

Nowosielska Małgorzata

wtorek

15.30 – 16.30

34. 

Okroy Ewa

czwartek

15.30 – 16.30

35. 

Ostrowska Elżbieta

wtorek

15.30 – 16.30

36. 

Pełdjak Danuta

środa

15.30 – 16.30

37. 

Pietrusiewicz Jolanta

czwartek

14.30 – 15.30

38. 

Popielec Monika

piątek

15.30 – 16.30

39. 

Posłuszny Izabella

czwartek

17:00 – 18:00

40. 

Powałowska Katarzyna

poniedziałek

11:30 – 12:30

41. 

Protasewicz Katarzyna

środa

15.30 – 16.30

42. 

Rechowicz Agnieszka

czwartek

13:50 – 14:50

43. 

Rzysko – Wójcik Beata

czwartek

16:30 – 17:30

44. 

Stęplowska Anna 

czwartek

17:00 – 18:00

45. 

Szczepańska Katarzyna

piątek

15.30 – 16.30

46. 

Tarczykowska Dorota

piątek

16:30 – 17:00

47. 

Tkaczyk Tomasz

środa

15.30 – 16.30

48. 

Wietecha Agnieszka

środa

15.30 – 16.30

49. 

Wojciszke Zuzanna

środa

15:00 – 16:00

50. 

Wojtczak Radosław

czwartek

13:50 – 14:50

51. 

Woźna Ewa

wtorek

15.30 – 16.30

52. 

Wójcik Hanna

czwartek

15.30 – 16.30

53. 

Wrzosek Wanda

wtorek

15:30 –16:30

54. 

Zakrzewska Marzena

piątek

14:35 – 15:35

55. 

Zalewska Małgorzata

czwartek

13:30 – 14:30

56. 

Żmudzka – Majchrzak Agnieszka

poniedziałek

14:00 – 15:00

 

pliki do pobrania